Trainers provincie Noord-Holland

 Ellen den Braber

Plaats: Amstelveen

📞 +31 6 17 16 45 39

✉️ ellen@trainerspaardengedrag.nl 

Charlotte Girod

Plaats: Diemen

📞 +31 6 41 54 95 02

✉️ charlotte@trainerspaardengedrag.nl 

 

Trainers provincie Zuid Holland

Wendy Tieleman

Plaats: Sommelsdijk

📞 +31 6 54 91 87 26

✉️ wendy@trainerspaardengedrag.nl 

Diana Luiten

Plaats: Den Haag

📞 +31 6 43 15 07 54

✉️ diana@trainerspaardengedrag.nl 

 Ellen den Braber

Plaats: Amstelveen

📞 +31 6 17 16 45 39

✉️ ellen@trainerspaardengedrag.nl 

 

Trainers provincie Zeeland

Wendy Tieleman

Plaats: Sommelsdijk

📞 +31 6 54 91 87 26

✉️ wendy@trainerspaardengedrag.nl 

Diana Luiten

Plaats: Den Haag 

📞 +31 6 43 15 07 54

✉️ diana@trainerspaardengedrag.nl 

 

Trainers provincie Noord-Brabant

Pauline Romanesco

Plaats: Tilburg

📞 +31 6 12 16 12 43

✉️ pauline@trainerspaardengedrag.nl    

Jeannette Martens

Plaats: Tilburg

📞 +31 6 16 38 68 83

✉️ jeanette@trainerspaardengedrag.nl   

Miranda Reijnen

Plaats: St Oedenrode

📞 +31 6 51 26 07 16

✉️ miranda@trainerspaardengedrag.nl 

Paardengedrag trainer

Hester Stasse

Plaats: Son en Breugel

📞 +31 6 80 07 44 89

✉️  hester@trainerspaardengedrag.nl 

Trainer Paard en Gedrag

Lonneke Janssen 

Plaats: Melick

📞 +31 6 13 43 47 34

✉️ lonneke@trainerspaardengedrag.nl 

Trainingscentrum en pensionstal pensionstal Equintenso

Sanne Goorden

Plaats: Drunen

📞 +31 6 57 31 44 41

✉️ sanne@trainerspaardengedrag.nl 

 

Trainers provincie Limburg

Trainer Paard en Gedrag

Lonneke Janssen

Plaats: Melick

📞 +31 6 13 43 47 34

✉️ lonneke@trainerspaardengedrag.nl 

Trainers Paard en Gedrag

  

Trainers provincie Flevoland

Gonnie Petstra

Plaats: Emst

📞 +31 6 46 08 84 02

✉️ gonnie@trainerspaardengedrag.nl

 

Trainers provincie Utrecht

Gonnie Petstra

Plaats: Emst

📞 +31 6 46 08 84 02

✉️ gonnie@trainerspaardengedrag.nl

Diana Luiten

Plaats: Den Haag

📞 +31 6 43 15 07 54

✉️ diana@trainerspaardengedrag.nl

Ellen den Braber

Plaats: Amstelveen

📞 +31 6 17 16 45 39

✉️ ellen@trainerspaardengedrag.nl

 

Trainers provincie Gelderland

Hulp voor particulieren en bedrijven  bij uitdagend gedrag van paarden.

Rob Jonkers

Plaats: Beek (Gem. Montferland)

📞 +31 6 54 30 63 68

✉️ rob@trainerspaardengedrag.nl  

Paarden en mensencoach

Ernst van Kampenhout

Plaats: Halle

📞 +31 6 52 04 46 03

✉️ ernst@trainerspaardengedrag.nl 

Gonnie Petstra

Plaats: Emst

📞 +31 6 46 08 84 02

✉️ gonnie@trainerspaardengedrag.nl

 

Trainers provincie Overijssel

Trainers Paard en Gedrag

Binnenkort ook hier een ervaren trainer beschikbaar



  

Trainers provincie Drenthe

Trainers Paard en Gedrag
Frantina helpt eigenaren bij zadelmak maken, trailerladen, en  uitdagend gedrag bij paarden.

Frantina Kiekebeld

Plaats: Oldekerk

📞 +31 6 17 04 03 69

✉️ frantina@trainerspaardengedrag.nl 

  

Trainers provincie Friesland

Trainers Paard en Gedrag
Frantina helpt eigenaren bij zadelmak maken, trailerladen, en  uitdagend gedrag bij paarden.

Frantina Kiekebeld

Plaats: Oldekerk

📞 +31 6 17 04 03 69

✉️ frantina@trainerspaardengedrag.nl 

  

Trainers provincie Groningen

Frantina helpt eigenaren bij zadelmak maken, trailerladen, en  uitdagend gedrag bij paarden.

Frantina Kiekebeld

Plaats: Oldekerk

📞 +31 6 17 04 03 69

✉️ frantina@trainerspaardengedrag.nl  

                   

Veelgestelde vragen

Ben ik verplicht om een dienst af te nemen bij Paard en Gedrag na het invullen van mijn gegevens?

Nee, je zit nergens aan vast. Na je aanvraag neemt de trainer contact met je op om de mogelijkheden te bespreken.

Moet ik gelijk betalen?

Je betaalt pas als je een dienst af hebt genomen bij de trainer die je hebt uitgekozen. De trainer stuurt je rechtstreeks een factuur met de afgesproken prijs.

Als er geen klik is met de trainer die ik heb uitgekozen, mag ik dan een andere trainer kiezen?

Dat mag zeker! Een klik met de trainer vinden wij erg belangrijk. Als je geen klik voelt, kan je via onze website een nieuwe aanvraag doen.

                 

"Paarden reageren correct, stel jij de goede vraag?"

Als jouw paard je vraag niet begrijpt is het aan jou om de vraag anders te formuleren. Zoek met geduld de juiste weg, wees bereid een stapje terug te doen en overvraag je paard niet.
arrow_drop_up arrow_drop_down